Kontakt

Kontakta oss


AB Bröderna Jansson - Nissavarvet

Postadress:
Box 48
301 02 HALMSTAD

Besöksadress:
Metallvägen 1
302 62 HALMSTAD

Tel. 035-17 66 60

E-post: nissavarvet@br-jansson.se

Hitta till oss, vägbeskrivning

VD / Ekonomi
Christin Henriksson
christin@br-jansson.se
Tel: +46(0)35 176662

Arbetschef
Olle Åkerblad
olle@br-jansson.se
Tel: +46(0)35 176663

Projektledare
Lars Segge
lars@br-jansson.se
Tel: +46(0)35 176669

Inköp och Personal
Bodil Jansson
bodil@br-jansson.se
Tel: +46(0)35 176661

Produktion Bygg
Morten Hirstad
morten@br-jansson.se
Tel: +46(0)35 176664

Produktion Lego
Mattias Hagsäter
mattias@br-jansson.se
Tel: +46(0)35 176675

Kvalitet
Anders Nilsson
anders@br-jansson.se
Tel: +46 (0)35 176677

Samordnare legoproduktion, beredning
Oscar Persson
oscar@br-jansson.se
Tel: +46 (0)35 176673

Konstruktion
Mikael Nilsson
mikael@br-jansson.se
+46 (0)35-17 66 67

 


Lönneberga Mekaniska Verkstads AB

Pukalovägen
577 94 LÖNNEBERGA

Tel. 0495-24 97 00
Fax. 0495-24 97 10

E-post: info@lonneberga-mek.se

Hitta till oss, vägbeskrivning

 

 
VD
Christin Henriksson
christin@br-jansson.se
Tel: +46(0)35 176662

Ekonomi / Personal
Linda Allard
linda@lonneberga-mek.se
Tel: +46(0)495249701

Platschef / Försäljning / Inköp
Ulf Persson
ulf@lonneberga-mek.se
Tel: +46(0)495249702

Produktion
Nichlas Hesselgård
nh@lonneberga-mek.se
Tel: +46(0)495249703

Kvalitet/Inköp
Lennart Jäderup
lennart.jaderup@lonneberga-mek.se
Tel: +46 (0)495249704 

 


 

AB Bröderna Jansson - Nissavarvet


Metallvägen 2, Box 48
SE - 301 02 Halmstad

Tel. 035-17 66 60
Fax. 035-21 95 82
E-post: nissavarvet@br-jansson.se

Lönneberga Mekaniska Verkstads AB


Pukalovägen
SE - 577 94 Lönneberga

Tel. 0495-24 97 00
Fax. 0495-24 97 10
E-post: info@lonneberga-mek.se